Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Aleksandrów Kujawski.

Oferujemy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Aleksandrów Kujawski, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy ultranowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Aleksandrów Kujawski.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Aleksandrów Kujawski realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz