Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Babiak.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Babiak, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Babiak.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie użytkownika  w mieście Babiak wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz