Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Babimost.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Babimost, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Babimost.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Babimost realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz