Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Banino.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Banino, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Banino.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Banino realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz