Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Baranowo.

Oferujemy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Baranowo, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Baranowo.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Baranowo realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz