Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Barcin.

Świadczymy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Barcin, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Barcin.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Barcin realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy użytkownika, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz