Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Barlinek.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Barlinek, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Barlinek.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Barlinek wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz