Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Białe Błota.

Świadczymy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Białe Błota, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Białe Błota.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie użytkownika  w mieście Białe Błota wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty użytkownika, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz