Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Biały Bór.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Biały Bór, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Biały Bór.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Biały Bór wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz