Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bierzwnik.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Bierzwnik, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bierzwnik.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Bierzwnik realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz