Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Biskupiec.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Biskupiec, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy ultranowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Biskupiec.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Biskupiec wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest przyłączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy klienta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz