Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bogdaniec.

Oferujemy fachowe usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Bogdaniec, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bogdaniec.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to znakomity wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Bogdaniec wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz