Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bojano.

Świadczymy kompetentne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Bojano, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bojano.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to znakomity wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Bojano realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz