Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bojanowo Stare.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Bojanowo Stare, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bojanowo Stare.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie usługobiorcy  w mieście Bojanowo Stare wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz