Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bolszewo.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Bolszewo, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bolszewo.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Bolszewo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest zespolenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty użytkownika, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz