Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Borek Wielkopolski.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Borek Wielkopolski, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Borek Wielkopolski.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Borek Wielkopolski wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz