Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Borne Sulinowo.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Borne Sulinowo, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Borne Sulinowo.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to idealny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Borne Sulinowo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz