Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Broczyno.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Broczyno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Broczyno.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie użytkownika  w mieście Broczyno wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz