Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Brodnica.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Brodnica, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Brodnica.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Brodnica wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz