Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Brójce.

Świadczymy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Brójce, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Brójce.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Brójce wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz