Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Bydgoszcz.

Oferujemy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Bydgoszcz, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Bydgoszcz.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie usługobiorcy  w mieście Bydgoszcz realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy klienta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz