Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Cedry Wielkie.

Oferujemy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Cedry Wielkie, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w męczących realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Cedry Wielkie.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie usługobiorcy  w mieście Cedry Wielkie realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy odbiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz