Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Cekcyn.

Oferujemy doświadczone usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Cekcyn, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Cekcyn.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to wspaniały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Cekcyn wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty usługobiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz