Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Cerkwica.

Świadczymy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Cerkwica, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Cerkwica.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie klienta  w mieście Cerkwica wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz