Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Cewice.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Cewice, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Cewice.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie odbiorcy  w mieście Cewice wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty odbiorcy, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz