Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Charzykowy.

Oferujemy doświadczone usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Charzykowy, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Charzykowy.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Charzykowy realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz