Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chełmno.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Chełmno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chełmno.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie odbiorcy  w mieście Chełmno wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz