Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chmielno.

Oferujemy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Chmielno, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chmielno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Chmielno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz