Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chociwel.

Świadczymy profesjonalne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Chociwel, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy ultranowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chociwel.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie odbiorcy  w mieście Chociwel realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty użytkownika, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz