Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chodzież.

Oferujemy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Chodzież, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy nowoczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chodzież.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to idealny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Chodzież wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz