Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chojnice.

Oferujemy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Chojnice, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy nowoczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chojnice.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego roślin.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Chojnice realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz