Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Choszczno.

Świadczymy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Choszczno, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Choszczno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika przechowywana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie usługobiorcy  w mieście Choszczno wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z regułami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest przyłączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy konsumenta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz