Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Chwaszczyno.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Chwaszczyno, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Chwaszczyno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika przechowywana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Chwaszczyno wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z normami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz