Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Ciechocinek.

Oferujemy kompetentne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Ciechocinek, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy prekursorski i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Ciechocinek.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie użytkownika  w mieście Ciechocinek realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest wcielenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz