Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Czarnków.

Świadczymy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Czarnków, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności używamy nowoczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Czarnków.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla odbiorców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Czarnków realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest wcielenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty odbiorcy, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz