Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Człuchów.

Świadczymy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Człuchów, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Człuchów.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przydomowego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Człuchów wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy usługobiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz