Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Debrzno.

Świadczymy kompetentne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Debrzno, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Debrzno.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie klienta  w mieście Debrzno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest wcielenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty klienta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz