Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Dobiegniew.

Oferujemy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Dobiegniew, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Dobiegniew.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zasobniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Dobiegniew wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty klienta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz