Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Dobre.

Świadczymy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Dobre, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niełatwych realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Dobre.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zbiorniki bezodpływowe to znakomity wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z uznaniem może być stosowana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Dobre wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są wskazane w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz