Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Dobrzany.

Świadczymy kompetentne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Dobrzany, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w męczących warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Dobrzany.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie klienta  w mieście Dobrzany realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niewykonalne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy usługobiorcy, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz