Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Dolice.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Dolice, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji wykorzystujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Dolice.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla nabywców indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Dolice realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie ciężkie jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy odbiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz