Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Dopiewo.

Oferujemy profesjonalne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Dopiewo, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji wykorzystujemy współczesny i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Dopiewo.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być używana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Dopiewo wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z normami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest zespolenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy odbiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz