Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Drawsko.

Świadczymy specjalistyczne usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Drawsko, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z zakresu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Drawsko.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to kapitalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie odbiorcy  w mieście Drawsko wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest przyłączenie do generalnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy konsumenta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz