Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Gołańcz.

Oferujemy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Gołańcz, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji używamy prekursorski i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w trudnych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Gołańcz.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem oferujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przyległego terenu zielonego.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie odbiorcy  w mieście Gołańcz realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z zasadami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest przyłączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty użytkownika, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz