Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Gościno.

Oferujemy fachowe usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Gościno, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z kierunku inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Gościno.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek klienta. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika skupiana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być wykorzystywana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na polecenie usługobiorcy  w mieście Gościno realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z regułami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są niezbędne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest zespolenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty usługobiorcy, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Zadzwoń teraz