Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Gostycyn.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Gostycyn, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji stosujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Gostycyn.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem proponujemy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych oraz instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika kumulowana jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z uznaniem może być używana do nawadniania przydomowego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zlecenie użytkownika  w mieście Gostycyn realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do ogólnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty konsumenta, jest dzisiejszy system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz