Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Grudziądz.

Świadczymy fachowe usługi związane z strukturą zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarze miasta Grudziądz, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To profesjonalne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich materializacji stosujemy współczesny i pionierski sprzęt, który charakteryzuje się wysoką skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji także środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Grudziądz.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to fenomenalny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych także instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika gromadzona jest w nim oznaczona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z powodzeniem może być stosowana do nawadniania przydomowego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie klienta  w mieście Grudziądz wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są odpowiednie z normami środowiskowymi i przede wszystkim ekologiczne. To urządzenia i systemy, które są potrzebne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie nierealne jest przyłączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te problemy użytkownika, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz