Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Gryfice.

Oferujemy specjalistyczne usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Gryfice, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z profilu inżynierii środowiskowej. Do ich realizacji używamy prekursorski i nowatorski sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w ciężkich realiach środowiskowych. W trakcie robót kładziemy szczególny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Gryfice.

Ponadto w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy także instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zasobniki bezodpływowe to doskonały wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika kumulowana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynku. Ta ostatnia z powodzeniem może być użytkowana do nawadniania przyległego ogrodu.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zapotrzebowanie użytkownika  w mieście Gryfice wykonujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są należyte z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie uciążliwe jest dołączenie do powszechnej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te problemy konsumenta, jest nowoczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz