Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Inowrocław.

Oferujemy doświadczone usługi związane z budową zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Inowrocław, jak również przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To specjalistyczne usługi z aspektu inżynierii środowiskowej. Do ich działalności wykorzystujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się znaczną skutecznością nawet w niełatwych warunkach środowiskowych. W trakcie prac kładziemy specjalny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji oraz środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Inowrocław.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek usługobiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla kontrahentów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zasobnika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien inwestycji. Ta ostatnia z powodzeniem może być zużywana do nawadniania przyległego ogródka.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie odbiorcy  w mieście Inowrocław realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są zgodne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim środowiskowe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie trudne jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Kontrakcją na te kłopoty konsumenta, jest współczesny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz