Przyłącza wodociągowe i kanalizacyjne Ińsko.

Oferujemy doświadczone usługi związane z konstrukcją zewnętrznych sieci wodno-kanalizacyjnych na obszarach miasta Ińsko, a także przyłączy wodno-kanalizacyjnych. To zawodowe usługi z obszaru inżynierii środowiskowej. Do ich działalności stosujemy współczesny i innowacyjny sprzęt, który charakteryzuje się podniosłą skutecznością nawet w niemożliwych warunkach środowiskowych. W trakcie działalności kładziemy nieprzeciętny nacisk na dbałość o bezpieczeństwo inwestycji również środowisko.

Zbiorniki bezodpływowe i rozsączające Ińsko.

Dodatkowo w ofercie EKO Hydrosystem świadczymy również instalację zbiorników bezodpływowych i rozsączających na użytek odbiorcy. Zbiorniki bezodpływowe to świetny wybór dla klientów indywidualnych, biznesowych również instytucjonalnych. Po instalacji zbiornika zbierana jest w nim określona ciecz. W zależności od potrzeb, może to być szambo, czy też woda z rynien budynków. Ta ostatnia z uznaniem może być zużywana do nawadniania przyległego zieleni.

Przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków.

Na zamówienie klienta  w mieście Ińsko realizujemy m.in. przydomowe przepompownie i oczyszczalnie ścieków, które są harmonijne z przesłankami środowiskowymi i przede wszystkim nieszkodliwe. To urządzenia i systemy, które są konieczne w przypadku inwestycji w domy jednorodzinne i inne budynki na obszarze, gdzie niemożliwe jest dołączenie do zbiorowej sieci kanalizacyjnej. Odpowiedzią na te kłopoty konsumenta, jest obecny system przepompowni i oczyszczalni ścieków.

Zobacz również:
Menu
Call Now ButtonZadzwoń teraz